Movies
Ratings
13
The SubstanceRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 2.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
JokerRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5