Movies
Ratings
793
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Bride!Rated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 5.0
- The Worst Man Of My LifeRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
RevolverRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 1.5
Public EnemyRated ★ 2.0
Two CopsRated ★ 1.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 2.5
PainedRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 0.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0- City of DamnationRated ★ 0.5