Movies
Ratings
192
Black WidowRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 0.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Dark WatersRated ★ 3.5
NewnessRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 3.0