Titles you rated
- RAP:PUBLICRated ★ 3.5
- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 3.0
- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 1.0
- CasheroRated ★ 3.0
- Pro BonoRated ★ 2.5
Dynamite KissRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
A Hundred MemoriesRated ★ 0.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5- The Catstody WarRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 1.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Law and The CityRated ★ 2.0
Head Over HeelsRated ★ 2.5
Tastefully YoursRated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5- 신들린 연애Rated ★ 3.0