Titles you rated
Love RevolutionRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The First FrostRated ★ 4.5
Always HomeRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Mr. BadRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
When I Fly Towards YouRated ★ 5.0
Girl From NowhereRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Youth Should Be EarlyRated ★ 1.5
Use for My TalentRated ★ 3.0
Be YourselfRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5