Movies
Ratings
242
TenetRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
WickedRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 2.5
WonderRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5