Series
Ratings
16
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0