Series
Ratings
11
Person of Interest Season 5Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0- MonsterRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 5.0
Love Live! Superstar!!Rated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0