Series
Ratings
298
MotherRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Gintama': EnchousenRated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 3.5
Gintama 3-nen Z-gumi Ginpachi-senseiRated ★ 3.5- Gintama The Semi-finalRated ★ 3.0
Gintama.Rated ★ 3.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 3.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Maid Sama!Rated ★ 4.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
- Black Butler: Book of CircusRated ★ 2.5
Black Butler 2Rated ★ 3.0- Black ButlerRated ★ 4.0