Titles you rated
Bicycle ThievesRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
On-Gaku: Our SoundRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Missing LinkRated ★ 3.0
TootsieRated ★ 3.5- Will Not ChangeRated ★ 3.0
- Oink OinkRated ★ 2.0
Afternoon ClassRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
ChinatownRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
The Cabinet of CaligariRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
An Almost Christmas StoryRated ★ 2.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0- Story of a bowlRated ★ 2.0