Series
Ratings
16
My Strange HeroRated ★ 3.0
Touch Your HeartRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0