Series
Ratings
156
BLOOD-CRated ★ 3.5
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 5.0- AIKaRated ★ 4.0
High School of the DeadRated ★ 3.5- You're under arrest OVARated ★ 4.0
- GunbusterRated ★ 4.5
- CanaanRated ★ 4.5
KUROZUKARated ★ 4.5
Akudama DriveRated ★ 4.0
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
Yosuga no SoraRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0- Flip FlappersRated ★ 4.5
Go! Princess PreCureRated ★ 5.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5