Titles you rated
SupermanRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
The LoraxRated ★ 3.0
Hateshinaki ScarletRated ★ 0.5
AmoebaRated ★ 2.5
In BrugesRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Happy GilmoreRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.0
CircleRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 3.0