Titles you rated
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
The Summer Hikaru Died Season 2Rated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
GachiakutaRated ★ 5.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0- NieR:Automata Ver1.1a part2Rated ★ 4.0
NieR:Automata Ver1.1aRated ★ 4.0- My Hero Academia: Yuei Heroes BattleRated ★ 5.0