Series
Ratings
34
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 3.5
Three PinesRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0