Series
Ratings
30
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Law SchoolRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5