Titles you rated
Love LetterRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 0.5
The SummerRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 1.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 1.5
Perfect BlueRated ★ 1.0- A DreamRated ★ 1.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0- Basil and DaisyRated ★ 3.5
From Now onRated ★ 2.0- SonyeoRated ★ 0.5
GuestRated ★ 3.5- Cut and pasteRated ★ 3.0
- 여름, 버스Rated ★ 3.0
- SohRated ★ 2.5
- The House of MunGyeongRated ★ 2.5
- CleaningRated ★ 2.5
- Leave at Door, Bell XRated ★ 3.5