Titles you rated
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 0.5- Love in the Big CityRated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Tsuredure ChildrenRated ★ 3.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
GivenRated ★ 1.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
StrangerRated ★ 4.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 2.0
A Poem A DayRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.0- VictoriousRated ★ 3.5
- VictoriousRated ★ 4.5
- VictoriousRated ★ 4.5
VictoriousRated ★ 4.5
North & SouthRated ★ 2.5