Titles you rated
Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 5.0