Movies
Ratings
83
A Deadly American MarriageRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Mysteries of the Terracotta WarriorsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5
MuralRated ★ 2.0
Adieu Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
The HandRated ★ 3.5