Titles you rated
The Sword and The BrocadeRated ★ 3.5
What's Wrong with My PrincessRated ★ 2.5- Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
The Legend of Hao LanRated ★ 1.5
My Fair Princess 2Rated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
The QueensRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5- War and BeautyRated ★ 2.0
The Empress of ChinaRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- AjinRated ★ 2.5
Free!Rated ★ 3.5
Yuri!!! on IceRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5