Series
Ratings
18
Victoria Season 3Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 1.5
Extraordinary YouRated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0