Movies
Ratings
91
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0