Movies
Ratings
330
SerendipityRated ★ 1.0
EscapeRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
A Confucian ConfusionRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 2.5
Typhoon ClubRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0