Series
Ratings
246
The Art of SarahRated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5- tvN X TVING 단편 드라마 큐레이션 - 그날의 호수Rated ★ 3.0
- HousekeeperRated ★ 2.0
WaywardRated ★ 2.5
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5- Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0