Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0