Titles you rated
21st Century Grand Prince's WifeRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Road to MurderRated ★ 3.5
Dr. RintarōRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 2.0
Kitchen For SinglesRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.0
Kamiki Ryunosuke's Filming BreakRated ★ 4.0
A Day-off of Ryoma TakeuchiRated ★ 4.0
Hana Sugisaki's Filming BreakRated ★ 3.5
Makubes no 23 jiRated ★ 4.0- 프로젝트 K - 독립투사 발굴기Rated ★ 4.0
Ryojin no OnoRated ★ 4.0
Seika's SkyRated ★ 2.0
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 4.0- 방과후 태리쌤Rated ★ 4.0
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 4Rated ★ 4.0