Movies
Ratings
354
MotherRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Kids ReturnRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 3.0