Series
Ratings
24
War and PeaceRated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- MirandaRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
EmmaRated ★ 5.0
North & SouthRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 0.5