Movies
Ratings
246
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Rescue DawnRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
FlyboysRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0