Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
So, You Make ItRated ★ 4.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 8Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Dying for SexRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
The StudioRated ★ 4.5
F1: The AcademyRated ★ 3.0- 알쓸별잡: 지중해Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Non-rem no Mado 2023 SummerRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0