Series
Ratings
778
The Art of SarahRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Dear XRated ★ 2.0
EncounterRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 3.0
The Impossible HeirRated ★ 2.0
ShōgunRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
TempestRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- 이웃집 킬러Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0