Movies
Ratings
87- The UglyRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
PapillonRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0