Movies
Ratings
930
Pretty CrazyRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
Teaching Practice: Idiot Girls and School Ghost 2Rated ★ 2.5
Operation undeadRated ★ 2.0
MAD MASKRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.5
GloveRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0