Series
Ratings
105- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Twilight of the GodsRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
T・P BON Season 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5