Series
Ratings
54
Dokkaebi: Wisdom HuntersRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 5.0
Go Go Squid!Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Nintama RantaroRated ★ 5.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0