Series
Ratings
14
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0