Series
Ratings
20
Voice season1Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0