Titles you rated
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5
Silo Season 1Rated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.5
New AmsterdamRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.5
Close EnoughRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
We Are the ChampionsRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
Space ForceRated ★ 1.5
Futurama Season 7Rated ★ 4.0
Futurama Season 6Rated ★ 4.0
Futurama Season 5Rated ★ 4.0
Futurama Season 4Rated ★ 4.0
Futurama Season 3Rated ★ 4.0
Futurama Season 2Rated ★ 4.0