Series
Ratings
269
A Dream Within a DreamRated ★ 4.5
Galileo: Kindan no MajutsuRated ★ 4.0
Mysterious Lotus CasebookRated ★ 3.0
Sakura no TouRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 5.0- Red SorghumRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 0.5
Royal FeastRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Black Butler 2Rated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 4.0- Excessive ChallengeRated ★ 5.0
- Black ButlerRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5