Series
Ratings
33
LastRated ★ 4.0
D-DayRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
IRISRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5