Movies
Ratings
28
TwilightRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0