Movies
Ratings
100
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 0.5
The SuspectRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
MarathonRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 1.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 0.5
DerangedRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0