Series
Ratings
43
At EighteenRated ★ 5.0
The PackageRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.0