Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Soundtrack #2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Dug DaysRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0