Movies
Ratings
93
Miss SloaneRated ★ 5.0
PixelsRated ★ 3.0- Tiny PlanetRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 1.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The DUFFRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 0.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.5