Series
Ratings
61
Game of ThronesRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5- DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0