Movies
Ratings
31
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 0.5
Rush HourRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 0.5
The Last PrincessRated ★ 0.5
TunnelRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0