Series
Ratings
119
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5