Movies
Ratings
158
FuryRated ★ 4.5
Draft DayRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Rome, Open CityRated ★ 1.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ever Since We LoveRated ★ 1.0
InsidiousRated ★ 0.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
SickoRated ★ 1.0
This Means WarRated ★ 1.0- One Night OnlyRated ★ 0.5